Urzeczywistniamy Twoje
pomysły!

Zaczynajmy Nasze projekty

O nas

Nie jesteśmy kolejną firmą body leasingową, która słabo weryfikuje swoich kandydatów. Nie jesteśmy zespołem freelancerów, którzy nie dbają o Twój projekt i jego potrzeby. Nie jesteśmy przerośniętym software house'em z ogromną przepaścią między klientem a programistami. Więc kim jesteśmy?

  • Grupą profesjonalistów otwartych na nowe wyzwania z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania komputerowego.
  • Zmotywowanym zespołem, który wzbogaci Twój biznes o najnowocześniejsze oprogramowanie.
  • Kompletnym zespołem, który przeprowadzi proces analizy, implementacji, testowania i wdrożenia oprogramowania całkowicie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Co nas wyróżnia

Pasja

Do wszystkich projektów podchodzimy z pasją, ponieważ wierzymy, że to jedyna droga do utrzymania najwyższej jakości.

Konkurencyjność cenowa

Jesteśmy konkurencyjni cenowo. Redukując strukturę organizacyjną i utrzymując blisko klienta wysoko wykwalifikowanych ludzi możemy zaoferować doskonały stosunek ceny do jakości.

Relacje oparte na zaufaniu

Skupiamy się na budowaniu relacji z klientem opartych na zaufaniu, dzięki czemu możemy realizować projekty szybciej i prezycyjniej.

Elastyczność

Dzięki prowadzeniu projektów z wykorzystaniem metodyk zwinnych jesteśmy w stanie jeszcze lepiej dostosowywać się do Twoich wymagań, a rozwiązania są dostarczane szybciej i taniej.

Nasze projekty

  • Wszystko
  • Software
  • Hardware

Jestem

Mobilna lista obecności

Sterownik ogrzewania "Shiny"

Modułowy sterownik ogrzewania do zastosowań przemysłowych

Mobilny magazynier

Aplikacja na terminal magazyniera

Redencion

Program wspomagający pracę kancelarii prawniczej

i-task

Tablica Kanban

Nie czekaj. Przekonaj się sam!

Zaproś nasz zespoł do siebie i przekonaj się jak łatwo nasze rozwiązania mogą zaspokoić Twoje potrzeby biznesowe.

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas bezpośrednio na adres e-mail software@flarestudio.pl lub przez formularz kontaktowy.

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych podanych w formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Michał Kazimierczak prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Michał Kazimierczak, REGON 061595603. Można się z nami kontaktować drogą mailową pod adresem: rodo@flarestudio.pl

Wysyłanie
Wiadomość wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe!